ÁLLÁSHIRDETÉS

A SÁROSPATAKI TORNA CLUB FELVÉTELT HÍRDET LABDARÚGÓ EDZŐI POZÍCIÓBA

Egyesületünk Sárospatakon több korosztályban – U7-U19 között – keres labdarúgó utánpótlás
vezetőedzőt, illetve olyan fiatalokat, akik el szeretnék kezdeni az edzői pályát, tanulmányokat.

Feladatok:

– az utánpótlás korú labdarúgók nevelése, játéktudásuk folyamatos, minőségi fejlesztése
– utánpótlás csapat vezetőedzői feladatainak ellátása
– edzéstervek készítése határidőre, képzési terv szerint
– hétközben délutáni edzések és foglalkozások megtartása heti 2-3 alkalommal
– hétvégenként az utánpótlás csapat tornákra és mérkőzésekre való kísérése
– hazai mérkőzéseken a házigazda klub képviseletének ellátása
– tagdíj beszedése, és a gazdasági felelős felé történő elszámolása
– az edzéseken és mérkőzéseken használt sportszerek, technikai segédeszközök megóvása,
használatuk után hiánytalan leadása a szertárba
– egyéb sportrendezvények szervezése, azokon való közreműködés, részvétel

Szakmai elvárások:

– motiváltság, jó kommunikációs készség
– rugalmasság, együttműködés, tanulás iránti vágy
– megbízható, pontos, önálló munkavégzés
– elköteleződés a sportág és a klub iránt
– számítógép kezelői ismeretek: e-mail, internet felhasználói szintű ismerete
– „B” kategóriás jogosítvány
– erkölcsi bizonyítvány

Amit biztosítunk:

– kulturált közösség és munkakörülmény
– nyári táboroztatásban való részvételi lehetőség
– előrelépési lehetőség
– szakmai tapasztalat szerzés lehetősége
– képzési hozzájárulás
– fiatal, lendületes csapat
Edzések helyszíne: Sárospataki Torna Club, 3950 Sárospatak, Zrínyi u. 12.
Munkába állás kezdete: egyeztetés alapján
Munkavégzés ideje: határozott idejű rész munkaidős megbízási szerződés, hosszabbítás lehetőségével
Jelentkezési határidő: 2024. március 31.
Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal, edzői végzettséget igazoló dokumentummal –
amennyiben van; erkölcsi bizonyítvánnyal, valamint egy rövid bemutatkozással, fizetési igény
megjelölésével a következő e-mail címen: stc.kozpont@gmail.com
További információ: stc.kozpont@gmail.com e-mail címen, vagy +36 20 462 3759 telefonszámon.

Adatkezelési tájékoztató:

A hirdetésre megküldött pályázati anyagokat, dokumentumokat a Sárospataki Torna Club Egyesület az
állás betöltésére irányuló kiválasztási folyamat során használja fel és kezeli. Ezt követően további 6
hónapon keresztül tároljuk és kezeljük annak érdekében, hogy egy esetleges újabb kiválasztási eljárás
során ismét mérlegelni lehessen a jelentkező alkalmasságát az adott pozícióra. A benyújtástól
számított 6 hónap leteltével a kiválasztásra nem kerülő pályázók anyagait töröljük.

Scroll to Top