„Feladatunk a munka és a törekvés, hogy minél többet tudjunk megmutatni magunkból!”

Kerékgyártó Krisztián az alábbiakat mondta nekünk első hazai bajnoki mérkőzésünk után:

Az első hazai mérkőzésünk a jó képességű labdarúgókból álló Pálháza csapata ellen volt. Az első játékrészben abszolút kézben tartottuk a mérkőzést, nyugodt, kiegyensúlyozott, türelmes társaságot alkottunk. Helyzetek, ziccerek sokaságát alakítottuk ki, de sajnos csak 2:0-ás különbséggel mentünk a szünetre.

A második félidőben fejben nemhogy bent maradtunk az öltözőben, de egy masszív téli álmot aludtunk  kb. 25-30 percig és nagyon felhoztuk a vendég csapatot.

Számomra örömteli, hogy ha  a játék nem igazán megy, akkor küzdeni kell, és ebben is partner volt a csapat, senkinek nem derogált, ha csúszni-mászni kellett. Ennek eredménye, hogy sikerült bevinnünk a mindent eldöntő 3 gólt, és a legvégén egy csodás akcióval 4:0-val zártuk le a meccset.

A mi esetünkben az idő a legfontosabb szó! Feladatunk a munka és törekvés, hogy minél többet tudjunk kihozni magunkból. Időt kell biztosítani azoknak a játékosoknak, akikkel most ezt a szezont végig küzdjük, hogy építsünk valami szépet, valami jót.

Ez győzelem talán ad egy lökést, egy pozitív töltetett a társaságnak.