Küzdeni akarásból jeles

Emőd csapata látogatott hozzánk a hétvégén. Egy olyan első félidőt produkáltunk, amelyen inkább a mezőnymunka dominált mindkét együttesnél, 2-3 helyzetnél viszont veszélyben forogtak a kapuk, de mégsem az izgalmas támadások sokasága jellemezte a félidőt. A 30. perc környékén kapusunkat kiállították, ami nagyon megnehezítette a dolgunkat, de emiatt nem adtuk fel a támadás lehetőségét. A 0:0-ás félidő után az ellenfél az 51. percben kihasználta az emberelőnyét, s megszerezte a vezetést. Mi az 55. percben egyenlítettünk. Sajnos, a vendégek a kevés helyzetüket jobban használták ki, így a 60. és 70. percben környékén is betaláltak a kapunkba – 1:3. A 82. percben felzárkóztunk 2:3-ra, de sajnos többre nem futotta. A második félidőben óriási kockázatot vállalva emberhátrányban is mentünk előre és helyzeteket, sőt ziccereket is sikerült kialakítani. Sokat elmond a csapat küzdő szelleméről, hogy létszámhátrányban az utolsó 10 percben szinte csak az emődi kapu forgott veszélyben.